Wybierz jakość i precyzję wykonania

Hafciarnia TOPHAFT haft reklamowy

TOPHAFT to profesjonalna firma, której siedziba znajduje się w Krośnie, oferująca od lat usługę haftu komputerowego w Polsce, jak i na innych rynkach europejskich. Naszymi odbiorcami są klienci indywidualni oraz klienci biznesowi. Każde zlecenie wykonane jest z dużą rzetelnością i pasją.

Haft komputerowy czyli zdobienie i znakowanie odzieży

Haft komputerowy jest efektowną i trwałą metodą zdobienia odzieży lub innych materiałów tekstylnych. Park maszynowy, który posiadamy do tego celu jest najnowocześniejszy na świecie. Oparty o urządzenia marki Barudan, pozwala wykonywać haft z niezwykłą precyzją i estetyką wszelkiego rodzaju ornamenty, naszywki lub po prostu hafty logo na materiałach promocyjnych i reklamowych. Do projektowania najwyższej jakości haftów używamy programu Wilcom Embroidery Studio e3 oraz olbrzymiej wiedzy i doświadczenia, realizując pierwszy bardzo ważny etap powstawania haftu.

Posiadamy pełny magazyn doskonałych materiałów - bazy kolorystyczne nici poliestrowych, wiskozowych. Wśród zasługujących na wyróżnienie są nici do mikro-haftu oraz nici fluorescencyjne mocno odbijające blask promieni UV – dające niesamowity efekt w ciemnym pomieszczeniu.Niepowtarzalność, trwałość i doskonały efekt powodują, że w taki sposób wykonane rzeczy są unikatową promocją dla firmy, jak i oryginalnym pomysłem na prezent.  Odzież reklamowa i promocyjna z haftami logo stanowi dobre wsparcie działów marketingu.

Jeżeli interesuje Cię współpraca z nami, bądź też wycena, wypełnij formularz i wyślij zapytanie ofertowe.